Vývoj a dizajn web aplikácií

Webové aplikácie na mieru

local-seo local-seo local-seo
Sme pripravení realizovať akýkoľvek nápad, ktorý presahuje bežné webové prezentácie a online obchody. Pre našich zákazníkov vytvárame bežné web stránky, web portály, web prezentácie, intranetové a extranetové riešenia, web aplikácie alebo komplexné informačné systémy. Či už sa rozhodnete podnikať na internete alebo potrebujete zefektívniť vaše firemné procesy, vždy sa na nás môžete obrátiť. Vaše požiadavky vieme transformovať do spoľahlivých on-line systémov.
Kontaktujte nás
local-seo

Vsaďte na spoľahlivého partnera

Zameriavame sa primárne na vývoj internetových aplikácií na platformách spoločnosti Microsoft. Naše riešenia sú postavené na robustnej, rýchlej a bezpečnej platforme .NET Framework s uložením dát na databázových serveroch SQL Server. Pri našej práci používame vývojárske prostredie Visual Studio a moderné ovládacie prvky od spoločnosti DevExpress. Všetky naše riešenia sú responzívne a optimalizované pre vyhľadávače.

Máte otázky?

Ako vytvárame úspešné webové aplikácie?

Harmonogram projektu rozdeľujeme na niekoľko etáp

image
Dôkladná príprava

Prípravu nepodceňujeme ani u tých najmenších projektov. Vždy s vami konzultujeme vaše požiadavky a zisťujeme čo najviac informácií od vás a budúcich užívateľov produktu.

image
Analýza cieľov

Analyzujeme a konzultujeme s vami ciele, ktoré chcete dosiahnuť. Pripravíme detailnú stratégiu ako ich efektívne naplniť.

image
Funkčnosť a použiteľnosť

Pri návrhu aplikácie vždy myslíme na funkčnosť a použiteľnosť. Každý ovládací prvok je umiestnený tam, kde ho užívateľ očakáva.

image
Riešenie na najvyššej úrovni

Pri riešení každého projektu spájame naše dlhodobé skúsenosti s najnovšími poznatkami v oblasti vývoja web stránok. Výsledkom sú rýchle a stabilné aplikácie.

image
Testovacia prevádzka

Všetky časti aplikácie pred ich uvedením do prevádzky dôkladne testujeme. V momente keď aplikácie nevykazuje žiadne chyby a nedostatky, dochádza k jej uvedeniu do produktívnej prevádzky.

image
Údržba a rozvoj

Úspešným odovzdaním aplikácie naša práca nekončí. Zabezpečíme pre vašu aplikáciu kvalifikovanú správu a údržbu a sme naďalej pripravení prijímať vaše požiadavky a aplikáciu rozširovať a vylepšovať.