E-mailový marketing

Príprava e-mail marketingu

Máte zásobu e-mailových kontaktov, ale neviete, ako s nimi efektívne naložiť? Pomôžeme vám chytro naštartovať váš e-mail marketing, aby ste s ním svoje kontakty dokázali zaujať a postupne ho zefektívnili a automatizoval. A ak svoje kontakty stále ešte nemáte, poradíme vám, ako vhodne zbierať kontakty a ako s novou databázou potenciálnych zákazníkov správne pracovať. E-mail marketing sa môže stať jedným z vašich najlepších marketingových kanálov, ktorý vám bude privádzať stále nových zákazníkov. Bola by preto škoda nevyužiť jeho potenciál na maximum. Ideálnym štartom v e-mail marketingu je táto služba.

marketing

Čo od nás môžete očakávať v rámci služby E-mailový marketing

image
Zhodnotenie súčasného stavu

Podrobne analyzujeme zdroje vašich e-mailových kontaktov, zistíme, ako s nimi pracujete a aké výsledky dosahujete. Zoznámime sa s vašou súčasnou e-mailingovou stratégiou a celkovo s vaším projektom.

image
Výber nástroja a centrálnej databázy

Zvolíme nástroj pre správu kontaktov, pre rozosielanie a segmentáciu e-mailov, na vyhodnocovanie a meranie ich efektivity. Nástroj volíme vždy podľa vašich individuálnych potrieb. Ďalej navrhneme spôsob, ako prepojiť váš web s nástrojom pre odovzdávanie kontaktov do databázy.

image
Stratégia e-mailovej komunikácie

Pri komunikácii pracujeme s personami, nákupným cyklom a cieľmi, ktoré stanovujeme pre lepšiu efektivitu celého obsahového marketingu. Premyslíme, kedy a s čím koho oslovíme, aby sme spoločne stanovené ciele dosiahli. Zavedieme systém chytrých automatických e-mailov, ktoré budú pracovať za vás.

image
Segmentácia a testovanie

Navrhneme vhodné metódy pre rozdeľovanie kontaktov a spôsoby rôznej komunikácie s jednotlivými segmentami podľa nákupného cyklu a záujmov. Premyslíme, čo a ako bude vhodné pri rozosielke testovať pre dosiahnutie lepších výsledkov.

image
Stratégia pre získavanie nových kontaktov

Identifikujeme spôsoby, ako získať nové kontakty a aké kanály či prostriedky na vašom webe k tomu využiť. Váš e-mail marketing potom vďaka tomu bude efektívnejší a vy budete môcť oslovovať stále nových potenciálnych zákazníkov. Navrhneme aj vhodné spôsoby oslovenia nových kontaktov a prácu s nimi.

image
Automatizácia

Vymyslíme spôsoby, ako e-mailing automatizovať, a aplikujeme ho aj u vás, aby sme ušetrili váš čas. Aj napriek automatizácii dôjde každému vášmu zákazníkovi pre neho na mieru vytvorená správa, ktorú nevyhodnotí ako nezaujímavú či obťažujúcu.

image
Prečistenie databázy a vloženie kontaktov do softvéru

Vyčistíme vašu databázu a zbavíme ju nefunkčných kontaktov. Kontakty nahráme podľa segmentov do softvéru a overíme ich prvými e-mail správami. Zaručíme vám tak, že budete pracovať s aktívnou databázou vhodných kontaktov.

image
Príprava šablóny e-mailov

Vytvoríme príťažlivú grafickú podobu šablóny pre e-mailing, zaistíme jej responzívny dizajn a otestujeme ju v prehliadačoch. Na vaše želanie pripravíme aj obsah pre prvú rozosielku alebo automatické e-maily. Všetko bude pripravené na spustenie.