Optimalizácie pre vyhľadávače (SEO)

pc
Zlepšíme vašu viditeľnosť vo vyhľadávačoch

Ponúkame všestranné služby optimalizácie stránok pre vyhľadávače od jednorazových konzultácií, cez analýzu kľúčových slov, tvorbu hodnotného obsahu a budovanie spätných odkazov až po dlhodobú optimalizáciu vášho webu. Na základe stanovenej stratégie budeme priebežne upravovať onpage faktory na vašom webe. Zameriame sa tiež na rozširovanie a skvalitnenie odkazového portfólia vášho webu. Vďaka tomu váš web nájde viac potenciálnych zákazníkov.

V rámci analýzy súčasného stavu SEO ponúkame

SEO analýza / audit

SEO analýza komplexne sumarizuje nedostatky vašich webových stránok z pohľadu optimalizácie pre vyhľadávače. Obsahuje posúdenie technických a obsahových faktorov vášho webu rovnako ako zhodnotenie vášho odkazového profilu.

image

Analýza kľúčových slov

Analýza kľúčových slov je podrobný rozbor slov a fráz, ktoré sú pre vás relevantné z pohľadu optimalizácie pre vyhľadávače. Prezradí, na aké frázy sa v rámci SEO zamerať, dá základné odporúčania, ako s kľúčovými slovami pracovať, a obsahuje aj analýzu konkurenčných webov.

image

Stratégia linkbuildingu

V rámci prípravy stratégie linkbuildingu zanalyzujeme odkazový profil vášho webu a webov vašich konkurentov. Posúdime vašu odkazovú popularitu a nájdeme ďalší potenciál a priestor pre jej ďalšie rozširovanie a skvalitňovanie. Ukážeme vám ďalšie pokročilé spôsoby a možnosti získavania kvalitných spätných odkazov s prihliadnutím k špecifickým potrebám vášho oboru.

image

Priebežné SEO

V rámci kontinuálneho SEO vyberieme najvhodnejší postup, ktorým dosiahnete svoje ciele, či už ide o zvyšovanie návštevnosti, vylepšenie pozícií vo vyhľadávačoch, alebo posilňovanie vašej značky. V rámci priebežného SEO usilujeme o to, aby váš web čo najlepšie zodpovedal potrebám vyhľadávačov, a tým aj užívateľov internetu.

Mám záujem
analysis